KRÁLOVSKÁ MASÁŽ TĚLA A PLETI 

 

135 min / 1800  Kč

3 procedury á 135 min. / 4 950 Kč

 

 

Hledáte něco vyjímečného a opravdu kvalitního, používáte bio kosmetiku a ještě něco navíc? Tato masáž je pro Vás ta pravá volba - zklidňující, relaxační a uvolňující masáž s Planetárními oleji Argital.

 

KONZULTACE

60 min / od 800 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI "LA EVA" ORGANICKOU A PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU S MASÁŽÍ RUKOU

 

1 ošetření 90  minut / 1 350 Kč

3 ošetření á 90  minut / 3 600 Kč

 

Aromarituál kosmetického ošetření: uvítací masáž hlavy a uvolnění klienta, v chladnějším období teplé ručníky a teplé komprese na obličej a dekolt, očištění pleti od nečistot a make-upu, jemný peeling , dle pleti hloubkové čištění pórů, omývání pleti v bylinných esencích,které aktivují buňky a pleť, uklidňují a regenerují, úprava obočí.

 

Následuje hloubková čistící bylinná maska pro oživení a dočištění pórů-oživuje, vypíná a detoxikuje pleť, po odstranění čistící  masky následuje výživná a regenerační maska, která vypíná, rozjasňuje a rozzařuje pleť, hydratuje, uklidňuje a vyživuje.

 

Masáž rukou organických tělovým mlékem, ponechání klienta v klidu na lehátku s relaxační hudbou ještě cca 12 minut, po odstranění masky uvolňující a uklidňující  "La Eva" francouzská kosmetická masáž  obličeje, krku a dekoltu s růžovým nebo levandulovým olejem.

 

Omývání pleti s citronovou lázní, která oživuje a aktivuje pleť, nanesení tonika, pleťového a očního krému, "probuzení" a  protažení klienta.

 

Pracuji s biokosmetikou, které jsou vhodné pro všechny typy pleti, obzvlášť pro pleť citlivou, alergickou, s dermatologickými i kožními problémy ( lupénka, ekzém) , vhodná pro aknozní, suchou, dehydrovanou, stárnoucí, mastnou i mladistvou pleť. Více info o používaných přípravcích najdete na mých facebookových stránkách.

Další služby

 

KOSMETICKÁ A LYMFATICKÁ MASÁŽ  OBLIČEJE:

 

45 min./ 750 Kč 

 

 

RITUÁL LA EVA

 

1 procedura 135 min. / 1 800 Kč

3 procedury á 135 min. / 4 950 Kč

 

balíček obsahuje kosmetické ošetření  "La Eva" a masáž v délce 45 minut - na výběr ze dvou masáží: buď masáž zad nebo lymfatická masáž nohou.