OZDRAVNÁ KOSMETICKÁ TERAPIE S GUA SHA

 

120 min./ 2 200 Kč 

150 min./ 2500 Kč

180 min./ 2900 Kč

Tato terapie je vhodná pro povzbuzení , revitalizaci a tzv. anti-ag efekt. Je vhodná i při problémech s otoky pleti, na rozproudění lymfy, rozjasnění pleti  a sjednocení tónů pleti.

 

SPECIÁLNÍ REGENERAČNÍ A VÝŽIVNÉ  OŠETŘENÍ PLETI

 

120 min./ 1 950 Kč 

 

Zaměřená výživná, revitalizující, hydratační, stimulační a uvolňující péče o pleť, krk a dekolt, včetně ošetření rukou... vhodná před slavnostními příležitostmi nebo v přechodném období jara a podzimu.

KONZULTACE

60 min / od 800 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI "LA EVA" ORGANICKOU A PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU S MASÁŽÍ RUKOU

 

1 ošetření 90  minut / 1 550 Kč

3 ošetření á 90  minut / 4 200 Kč

 

Aromarituál kosmetického ošetření: uvítací masáž hlavy a uvolnění klienta, v chladnějším období teplé ručníky a teplé komprese na obličej a dekolt, očištění pleti od nečistot a make-upu, jemný peeling z jojoby (voskové kuličky), dle pleti hloubkové čištění pórů, omývání pleti v bylinných esencích,které aktivují buňky a pleť, uklidňují a regenerují, úprava obočí.

 

Následuje hloubková čistící bylinná maska pro oživení a dočištění pórů-oživuje, vypíná a detoxikuje pleť, po odstranění čistící  masky následuje výživná a regenerační maska, která vypíná, rozjasňuje a rozzařuje pleť, hydratuje, uklidňuje a vyživuje.

 

Masáž rukou organických tělovým mlékem, ponechání klienta v klidu na lehátku s relaxační hudbou ještě cca 12 minut, po odstranění masky uvolňující a uklidňující  "La Eva" francouzská kosmetická masáž  obličeje, krku a dekoltu s růžovým olejem.

 

Omývání pleti s citronovou lázní, která oživuje a aktivuje pleť, nanesení tonika, pleťového a očního krému, "probuzení" a  protažení klienta.

 

 

Další služby

 

KOSMETICKÁ A LYMFATICKÁ MASÁŽ  OBLIČEJE:

 

50 min. / 1150 Kč 

RITUÁL LA EVA

 

1 procedura 135 min. / 2 100 Kč

3 procedury á 135 min. / 5 800 Kč

 

balíček obsahuje kosmetické ošetření  "La Eva" a masáž

v délce 45 minut - na výběr ze dvou masáží: buď masáž zad nebo lymfatická masáž nohou.